+421 911 192 228    info@gogreen.sk

Inštalácia zariadenia

Fotovoltické panely

Inštaláciám fotovoltických panelov sa venujeme od roku 2015. Odvtedy máme za sebou niekoľko desiatok montáží. U nás platí, že kvalita je nad kvantitou. Svedčí o tom množstvo našich spokojných klientov. V našom tíme máme skúsených a certifikovaných pracovníkov. Inštalácia prebieha s vysokým dôrazom na precíznosť.

V oblasti fotovoltiky je v súčastnosti najbežnejšie on-gridové riešenie so zapojením na ohrev vody. Okrem nich máme bohaté skúsenosti aj s hybridnými riešeniami, ktorých súčasťou sú aj batérie. Nainštalovali sme mnoho fotovoltických systémov so štandardných výkonom 3 kW a rovnako tak máme za sebou aj rozsiahle, či inak netradičné fotovoltické systémy s výkonom do 10 kW.

Okrem samotnej montáže pomáhame spracovať potrebnú administratívu tak, aby to pre našich klientov bolo čo najpohodlnejšie. Pred inštaláciou vám pomôžeme vypracovať žiadosť o pripojenie malého zdroja do 10 kW do distribučnej siete. A po inštalácii administratívne prihlásiť nový zdroj elektriny do distribučnej siete.

V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Poradíme vám najvhodnejšie riešenie. Súčasťou našich služieb je pomoc pri získaní dotácie z projektu Zelená domácnostiam II. Naše administratívne služby je možné využiť aj samostatne. Viac sa o fotovoltických systémoch dočítate tu.

Slnečné kolektory

Inštaláciám slnečných kolektorov sa taktiež venujeme od roku 2015. Aj tu platí, že kvalita je nad kvantitou. Naši skúsení pracovníci vám zabezpečia plnohodnotnú inštaláciu slnečných kolektorov, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Inštalácia prebieha s vysokým dôrazom na precíznosť. Najčastejší počet inštalovaných slnečných kolektorov je 2 až 5.

V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Poradíme vám najvhodnejšie riešenie. Súčasťou našich služieb je pomoc pri získaní dotácie z projektu Zelená domácnostiam II. Naše administratívne služby je možné využiť aj samostatne. Viac sa o slnečných kolektoroch dočítate tu.

Tepelné čerpadlo

Inštalácie tepelných čerpadiel zabezpečuje naša partnerská firma, ktorá inštaluje čerpadlá značky Panasonic. Náš partner je na trhu od roku 2003 a len za posledných 5 rokov nainštaloval viac ako 400 tepelných čerpadiel. Klient sa môže spoľahnúť na odborný návrh, profesionálnu inštaláciu a servis na území celej Slovenskej republiky.

Naša partnerská firma sa zaoberá aj inštaláciami podlahového vykurovania, taktiež na celom území Slovenskej republiky. V navrhovaných systémoch zásadne využíva iba preverené výrobky od renomovaných výrobcov.

V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Poradíme vám najvhodnejšie riešenie. Súčasťou našich služieb je pomoc pri získaní dotácie z projektu Zelená domácnostiam II. Naše administratívne služby je možné využiť aj samostatne. Viac sa o tepelných čerpadlách dočítate tu.

GoGreen s.r.o.
Čsl. armády 76/14
Trstená 028 01
IČO: 51 483 335
DIČ: 2120726476
IČ DPH: SK 2120726476
Bezplatná infolinka:
+421 911 192 228
Technické oddelenie:
+421 911 393 747
+421 911 824 714
info@gogreen.sk

Táto web stránka je chránena testom reCAPTCHA a Google Ochrana súkromia a Zmlúvne podmienky.