Fotovoltika pre firmy

Ponúkame Vám odborné poradenstvo pri rozhodovaní o inštalácií fotovoltického systému, návrh vhodného riešenia a samotnú realizáciu fotovoltiky na kľúč.

Fotovoltika pre firmy

Inštalácia fotovoltických systémov na firmy má množstvo výhod a môže byť atraktívnou voľbou pre podniky, ktoré hľadajú možnosti na zníženie nákladov na energie, zlepšenie svojho environmentálneho odkazu a investíciu do dlhodobej udržateľnosti. S rastúcou cenou elektriny narastá aj finančná záťaž, čo môže viesť k obmedzeniu výrobných procesov, zhoršeniu konkurencieschopnosti a dokonca aj k prepúšťaniu pracovníkov. 

Každé fotovoltické riešenie musí byť navrhnuté a implementované s ohľadom na konkrétne potreby, ciele a prostredie danej firmy. GoGreen Vám ponúka možnosť bezplatnej konzultácie pri výbere toho správneho riešenia, vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky pred obhliadkou, následne bezplatnú obhliadku na mieste a zabezpečiť efektívnu inštaláciu a prevádzku fotovoltického systému.

ÚSPORA NÁKLADOV

Vďaka nainštalovanej fotovoltike môžete ušetriť až 75% ročných nákladov na elektrinu a zároveň sa ochrániť pred nárastom cien elektrickej energie.

NÁVRATNOSŤ

Pri inštalácií On-gridového systému je návratnosť do 6 rokov od inštalácie.

Fotovoltika pre firmy

Riešenia pre firmy:  

ON – Grid (sieťová) fotovoltická elektráreň do výkonu 100 kW 

Hybridná (vlastné batériové úložisko) fotovoltická elektráreň do 100 kW

Fotovoltický ohrev vody 

Potrebná administratíva na príslušnej distribučnej spoločnosti

Možnosť využitia dotácie z EÚ fondov

Uvažujete nad inštaláciou fotovoltiky? Neváhajte a vyplňte formulár nižšie. Naši pracovníci Vás budú kontaktovať telefonicky, aby získali potrebné detaily a dohodli termín technickej obhliadky priamo u Vás.