Služby

Ponúkame Vám odborné poradenstvo pri rozhodovaní o inštalácií fotovoltického systému, návrh vhodného riešenia a samotnú realizáciu fotovoltiky na kľúč.

Fotovoltika pre domácnosti

Fotovoltika, fotovoltaika či solárne panely sú často skloňovaným pojmom spájaným s domácnosťou v rámci šetrenia energií. Zmyslom inštalácie fotovoltického systému je odľahčenie rodinnej peňaženky od účtov za elektrickú energiu, oslobodenie sa od stále viac rastúcich cien elektriny a v neposlednom rade aj istá nezávislosť od distribučnej siete v prípade jej výpadku.  Pri správne navrhnutom systéme, to znamená odborne vykonaná technická obhliadka, počet panelov, ich umiestnenie na streche, zapojenie, pripojenie domácnosti k sieti a mnoho ďalších aspektov, môže domácnosti zabezpečiť zníženie nákladov na energie až o 90%. GoGreen Vám ponúka možnosť bezplatnej konzultácie pri výbere toho správneho riešenia pre Vašu domácnosť, vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky pred obhliadkou, následne bezplatnú obhliadku na mieste a samotnú inštaláciu systému na kľúč.

ÚSPORA NÁKLADOV

Vďaka nainštalovanej fotovoltike môžete ušetriť až 75% ročných nákladov na elektrinu a zároveň sa ochrániť pred nárastom cien elektrickej energie.

PRÍSPEVOK OD ŠTÁTU

Vďaka dotácií znížite počiatočnú investíciu do fotovoltiky a tak dosiahnete návratnosť už do 8 rokov od inštalácie.

Fotovoltika pre domácnosti

Riešenie pre rodinné domy:  

ON – Grid (sieťová) fotovoltická elektráreň do výkonu 10 kW 

Hybridná (vlastné batériové úložisko) fotovoltická elektráreň do 10 kW

Fotovoltický ohrev vody v domácnosti

Potrebná administratíva na príslušnej distribučnej spoločnosti

Možnosť využitia dotácie z projektu zelená domácnostiam až do výšky 4 025 € na všetky nami inštalované fotovoltické systémy

Preto ak uvažujete nad inštaláciou fotovoltiky, neváhajte a vyplňte formulár nižšie. Naši pracovníci Vás budú kontaktovať telefonicky, aby získali potrebné detaily a dohodli termín technickej obhliadky priamo u Vás.

Referencie

Naše úspešné realizácie

Pozrite si naše úspešné realizácie a inšpirujte sa pre svoj vlastný projekt.

Fotovoltika pre firmy

Inštalácia fotovoltických systémov na firmy má množstvo výhod a môže byť atraktívnou voľbou pre podniky, ktoré hľadajú možnosti na zníženie nákladov na energie, zlepšenie svojho environmentálneho odkazu a investíciu do dlhodobej udržateľnosti. S rastúcou cenou elektriny narastá aj finančná záťaž, čo môže viesť k obmedzeniu výrobných procesov, zhoršeniu konkurencieschopnosti a dokonca aj k prepúšťaniu pracovníkov.  Každé fotovoltické riešenie musí byť navrhnuté a implementované s ohľadom na konkrétne potreby, ciele a prostredie danej firmy. GoGreen Vám ponúka možnosť bezplatnej konzultácie pri výbere toho správneho riešenia, vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky pred obhliadkou, následne bezplatnú obhliadku na mieste a zabezpečiť efektívnu inštaláciu a prevádzku fotovoltického systému.

ÚSPORA NÁKLADOV

Vďaka nainštalovanej fotovoltike môžete ušetriť až 75% ročných nákladov na elektrinu a zároveň sa ochrániť pred nárastom cien elektrickej energie.

NÁVRATNOSŤ

Pri inštalácií On-gridového systému je návratnosť do 6 rokov od inštalácie.

Fotovoltika pre firmy

Riešenia pre firmy:  

ON – Grid (sieťová) fotovoltická elektráreň do výkonu 100 kW 

Hybridná (vlastné batériové úložisko) fotovoltická elektráreň do 100 kW

Fotovoltický ohrev vody 

Potrebná administratíva na príslušnej distribučnej spoločnosti

Možnosť využitia dotácie z EÚ fondov

Uvažujete nad inštaláciou fotovoltiky? Neváhajte a vyplňte formulár nižšie. Naši pracovníci Vás budú kontaktovať telefonicky, aby získali potrebné detaily a dohodli termín technickej obhliadky priamo u Vás.